Panadol 120 mg/5 ml Zawiesina doustna dla dzieci smak truskawkowy 100 ml

  • Panadol dla dzieci zawiera jako substancję czynną paracetamol. Działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo.
Kod produktu: EAN-5909990327317
17,30 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność
(Paracetamolum) 120 mg/5 ml, zawiesina doustna Zawiesina ma smak truskawkowy Opis działania: Lek o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. Wskazania: Gorączka i ból występujące, np.: w czasie - przeziębień i grypy - po szczepieniach Bóle różnego pochodzenia, np.: - bolesne ząbkowanie - ból zębów - ból głowy - ból gardła - ból ucha

Dawkowanie: Dawkowanie ustala się wg masy ciała dziecka. Przed użyciem wstrząsnąć! Masa ciała 6 kg, dawka jednorazowa 3,5 ml, wiek 3 miesiąca Masa ciała 8 kg, dawka jednorazowa 5,0 ml, wiek 6 miesięcy Masa ciała 9 kg, dawka jednorazowa 5,5 ml, wiek 9 miesięcy Masa ciała 10 kg, dawka jednorazowa 6,0 ml, wiek 1 rok Masa ciała 12,5 kg, dawka jednorazowa 8,0 ml, wiek 2 lata Masa ciała 15 kg, dawka jednorazowa 9,0 ml, wiek 3 lata Masa ciała 17 kg, dawka jednorazowa 10,5 ml, wiek 4 lata Masa ciała 19 kg, dawka jednorazowa 12,0 ml, wiek 5 lat Masa ciała 21 kg, dawka jednorazowa 13,0 ml, wiek 6 lat Masa ciała 30 kg, dawka jednorazowa 19,0 ml, wiek 9 lat Masa ciała 42 kg, dawka jednorazowa 26,0 ml, wiek 12 lat Nie zaleca się stosowania leku u dzieci poniżej 3 miesięcy. Przed podaniem leku dziecku poniżej 2 roku życia wskazany jest kontakt z lekarzem. Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować dłużej niż 3 dni. Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol. Nie stosować dawki większej niż zalecana. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

Lek zawiera paracetamol Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Chronić od światła.
Parametry techniczne:
- Postać:
zaw.doust.
,
zawiesina doustna
- Dawka:
0,12 g/5ml
- Opakowanie:
100 ml
- Główny składnik:
paracetamolum
- Producent:
glaxosmithkline consumer healthcare sp. z

Nie wiesz czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni?

Nasi farmaceuci odpowiedzą na Twoje pytania

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel