Panadol Extra 500 mg + 65 mg Tabletki powlekane 24 tabletki

  • Lek działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bólach menstruacyjnych.
Kod produktu: 5909990153527
13,97 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność
Paracetamolum + Coffeinum (500 mg + 65 mg), tabletki powlekane Wskazania: Lek działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bólach menstruacyjnych. Panadol Extra może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.

Dawkowanie: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat Doustnie, w zależności od nasilenia dolegliwości, 1-2 tabletki, do 4 razy na dobę. Nie przyjmować leku częściej, niż co 4 godziny, nie stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby. Maksymalna dawka dobowa: 4000 mg/520 mg (paracetamolu/kofeiny). Nie należy stosować dawki większej niż zalecana. Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż przez 3 dni. W przypadku przedawkowania natychmiast skontaktować się z lekarzem nawet, jeżeli nie wystąpiły żadne działania niepożądane, ponieważ może dojść do uszkodzenia wątroby. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Lek zawiera paracetamol Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Parametry techniczne:
- Postać:
tabl.powl.
,
tabletki powlekane
- Dawka:
0,5g+0,065g
- Opakowanie:
24 tabl.
,
24 tabletki
- Główny składnik:
paracetamolum, coffeinum
- Producent:
glaxosmithkline consumer healthcare sp. z

Nie wiesz czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni?

Nasi farmaceuci odpowiedzą na Twoje pytania

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel