Saridon Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 10 tabletek

  • Ból głowy, ból zęba, ból miesiączkowy, ból pooperacyjny, ból reumatyczny. Ból i gorączka związane z przeziębieniem i grypą.
Producent: Bayer
Kod produktu: 5909990095612
11,91 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność
Lek zawiera paracetamol Saridon, 250 mg + 150 mg + 50 mg, tabletki Paracetamolum + Propyphenazonum + Coffeinum Jedna tabletka zawiera jako substancje czynne: 250 mg paracetamolu, 150 mg propyfenazonu, 50 mg kofeiny oraz substancje pomocnicze. Lek zawiera paracetamol. Nie przyjmować innych leków zawierających paracetamol. W razie przedawkowania natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy.

Wskazania: Ból głowy, ból zęba, ból miesiączkowy, ból pooperacyjny, ból reumatyczny. Ból i gorączka związane z przeziębieniem i grypą. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Dawkowanie i sposób użycia: Dorośli 1-2 tabletki do trzech razy na dobę, młodzież w wieku 12-16 lat 1 tabletka do trzech razy na dobę. Stosować doustnie. Popić dużą ilością wody lub innego płynu. Jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 5 dni, gorączka trwa dłużej niż 3 dni, objawy się nasilą lub wystąpią dodatkowe objawy, należy przerwać stosowanie leku i skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w dawkach większych niż zalecane.

Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C.
Parametry techniczne:
- Postać:
tabl.
,
tabletki
- Dawka:
0,25g+0,15g+0,05g
- Opakowanie:
10 tabl.
,
10 tabletek
- Główny składnik:
paracetamolum, propyphenazonum, coffeinu
- Producent:
bayer sp. z o.o.

Nie wiesz czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni?

Nasi farmaceuci odpowiedzą na Twoje pytania

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel