Sinecod 5 mg/ml Krople doustne Lek przeciwkaszlowy 20 ml

  • Sinecod zawiera substancję czynną butamiratu cytrynian. Butamiratu cytrynian jest nieopioidowym lekiem przeciwkaszlowym.
  • Sinecod w postaci kropli doustnych stosowany jest w objawowym leczeniu kaszlu różnego pochodzenia .
Kod produktu: 5909990718313
17,40 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność
Butamirati citras, 5 mg/ml krople doustne, roztwór Jeden ml roztworu (22 krople) zawiera 5 mg butamiratu cytrynianu oraz substancje pomocnicze: sorbitol 70% roztwór, sacharynę sodową, wanilinę, kwas benzoesowy, etanol 96%, glicerol, sodu wodorotlenek 30% roztwór, wodę oczyszczoną.

Lek należy stosować doustnie. Dawkowanie i sposób stosowania: Dzieci w wieku od 2 miesięcy do ukończenia 1. roku życia: 10 kropli cztery razy na dobę; Dzieci po ukończeniu 1. roku życia do 3 lat; 15 kropli cztery razy na dobę; Dzieci w wieku powyżej 3 lat: 25 kropli cztery razy na dobę. U dzieci w wieku od 2 miesięcy życia do 2 lat można stosować lek Sinecod krople tylko na zalecenie lekarza. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować leku Sinecod dłużej niż 5-7 dni.

Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Lek należy przechowywać w temperaturze do 30°C.
Parametry techniczne:
- Postać:
krop.doustne
,
krople
- Dawka:
5 mg/ml
- Opakowanie:
20 ml
- Główny składnik:
butamiratum
- Producent:
novartis consumer health sa

Nie wiesz czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni?

Nasi farmaceuci odpowiedzą na Twoje pytania

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel