Łatwy zwrot towaru
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
RODZAJ REJESTRACJI: Dermokosmetyk
PRODUCENT: Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.
ADRES PRODUCENTA: Belwederska 20/22,
00-762 Warszawa
ILOŚĆ: 50ml
OPIS PRODUKTU:
Avene Cold Cream to skoncentrowany krem do rąk polecany do ochrony i pielęgnacji podrażnionej, suchej, spierzchniętej i popękanej skóry dłoni. Zaleca się jego stosowanie w przypadku bardzo wysuszonej, szorstkiej i zniszczonej działaniem szkodliwych czynników chemicznych i termicznych skóry dłoni.
ZASTOSOWANIE:
Dzięki zawartości gliceryny odżywia, nawilża oraz natłuszcza skórę. Dzięki zawartość wody termalnej Avene koi i zapobiega podrażnieniom. Sukralfat chroni i pomaga odbudować uszkodzony naskórek i przyspiesza gojenie. W ciągu kilku dni stosowania kremu znikają uszkodzenia skóry która staje się gładka. Szybko się wchłania i nie pozostawia na dłoniach tłustej warstwy.
SPOSÓB UŻYCIA KREMU DO RĄK AVENE COLD CREAM:
Krem należy nakładać na dłonie według potrzeby. W celu regeneracji skóry dłoni zaleca się stosować 4 razy dziennie przez 4 tygodnie.
SKŁAD:
AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA - 63%). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ISODECYL NEOPENTANOATE. MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). GLYCOL PALMITATE. ISOPROPYL PALMITATE. GLYCERIN. ARACHIDYL ALCOHOL. GLYCERYL STEARATE. ALUMINUM SUCROSE OCTASULFATE. PEG-100 STEARATE. POLYMETHYL METHACRYLATE. ARACHIDYL GLUCOSIDE. BEESWAX (CERA ALBA). BEHENYL ALCOHOL. CETYL ALCOHOL. FRAGRANCE (PARFUM). HYDROXYPROPYL GUAR. PHENOXYETHANOL. POTASSIUM SORBATE. WATER (AQUA).
- Opakowanie: | 50 ml |
- Rodzaj: | Kosmetyk |
- Dawka: | - |
- Lek na receptę: | nie |
- Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego: | POLSKA |
- Postać: | - |
- Główny składnik: | - |
- Producent: | pierre fabre dermo-cosmetique polska sp. z |