Aspirin Ultra Fast Tabletki musujące 12 tabletek

  • Aspirin Ultra Fast zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.
Producent: Bayer
Kod produktu: 5909990731237
11,40 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność
Acidum acetylsalicylicum 500 mg, tabletki musujące Skład: 1 tabletka musująca zawiera jako substancję czynną 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze. Lek zawiera sód - patrz ulotka.

Wskazania: Bóle o lekkim i średnim nasileniu: bóle głowy różnego pochodzenia (np. migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni. Ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy. Dawkowanie: Dorośli - jednorazowo 1-2 tabletki musujące. Młodzież w wieku powyżej 12 lat wyłącznie na zlecenie lekarza - jednorazowo 1 tabletkę musującą. Tabletki musujące rozpuścić w szklance wody i wypić musujący płyn. Przyjmować po posiłkach. Nie stosować dłużej niż 3-5 dni bez konsultacji z lekarzem. Szczegółowe informacje dotyczące dawkowania w ulotce dołączonej do opakowania.

Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Parametry techniczne:
- Postać:
tabl.mus.
,
tabletki musujące
- Dawka:
0,5 g
- Opakowanie:
12 tabl.
,
12 tabletek
- Główny składnik:
acidum acetylsalicylicum
- Producent:
bayer sp. z o.o.

Nie wiesz czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni?

Nasi farmaceuci odpowiedzą na Twoje pytania

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel